PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çözüm Dershaneleri

ZaLiM
08.Ocak.2019, 22:20
Bireylerin ve toplumların hayatlarını etkileyen en mühim öge eğitimdir. Çözüm Dergisi Dershaneleri bu bilincin doğurduğu sorumluluğun bir sonucudur.

Eğitim sektöründe 20 yıllık bir başarı ve birikimin adı olan Çözüm, bu tecrübesini ülkemizin her yanına yayılan Çözüm Dergisi Dershaneleri ile taçlandırıyor.

Çözüm Dergisi Dershaneleri a??rba?l? kurumsal yapısı, kuvvetli yayın desteği, profesyonel öğretmen kadrosu, verimli eğitim ortamı, bilimsel rehberlik hizmeti, yenilikçi, dinamik ve rekabetçi eğitim anlayışı ile dershaneciliğe yeni bir nefes getiriyor.

Çözüm, bir taraftan Türkiye genelindeki Çözüm Dergisi Dershaneleri ve birçok hususi dershanenin yayın talebini karşılarken, diğer yandan da kitap-kırtasiyelerde yayına sunulan yüzlerce ürünüyle eğitim-öğretim dünyasına a??rba?l? katkılar sunuyor.

İlköğretim 1. Sınıftan üniversiteye kadar Çözüm’ün yayın bandını oluşturan ürünlerin tamamı, oldukça titiz ve uzun süren mahsul geliştirme süreçlerinin sonunda hazırlanıyor.

Çözüm, varl?kl? bir birikim ve özgüvenle her beklentiye her vakit en iyi çözümleri üretmeye devam ediyor.