PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Astrolojide Gezegen İlişkileri | Güneş ve Venüs


Lora
08.Ocak.2019, 21:34
Astrolojide Gezegen İlişkileri - Güneş ve Venüs

Güneş - Venüs İlişkisi

Olumlu İlişki

Rahat yaşamı seviyor ve buna sahip ender insanlardansınız. Huzur ile lüks ev sevdiğiniz şeyler, Konuksever, arkadaş canlısı,-sos-lam yönü çok olan bir insansınız. Bu yüzden de enteresan bulduğunuz çevrelere girmekten çekinmiyor-sunuz. İş ve hususi yaşantınızda hem başarılı hem de şanslısınız.

Neşeli, uysal davranışlarınız başkalarını beğenisini kazanıyor.

Aşık olmayıJ, aşk yapmayı çok seviyor, bu yüzden durmadan sevgili değiştiriyor olabilirsiniz. Kadın arkadaşlardan, müzikten, şarkı söyleyip dansetmekten, tüm güzel sanatlardan ve bilimden hoşlanıyorsunuz. Mücevher ve üstbaş edinmekte başarılısınız.

Güneş ve Venüs Yengeç ya da Akrep Burcu'nda kavuşum durumundaysa içki içmeyi, aşağı taka-badan insanlarladüşüp kalkmayı, züppeliği seviyorsunuz. Bu kavuşum ikinci beşinci ya da yedinci evinizde oluyorsa kadınlar ve zevkiniz için çok para, zaman, dahası şansınızı harcayabilirsiniz. Onuncu evde ise düzenli bir yükselme, dördüncü evde ise yaşamında başarı sağlamanıza yardımcı olur.

Güneş ve Venüs kavuşumu sıcakkanlılık, eliaçıklık, büyüleyici bir görünüş, gelenekselden çok ça?da? ve ince bir be?eni verir.

Güneş - Venüs İlişkisi

Olumsuz İlişki

Venüs de Merkür gibi Güneş'e yakın olduğundan menfi etkileri pek oluşmaz. Bu tesir altında olan kişiler çok eliaçık, lükse, eğlenceye düşkün, hem de tembeldirler.

Kadınsanız heyecana fazlaca düşkün olabilirsiniz. Müzik ve dansa hususi bir yeteneğiniz olabilir. Bu tesir boşanmaya, evlilik yıkımına sebep olur. Bu kişiler transit yıldızların 45 radde açı yaptıkları tarihlerde hususi bir alaka ve öğüte ihtiyaç duyarlar.