PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Astrolojide Gezegen İlişkileri | Güneş ve Ay


Lora
08.Ocak.2019, 21:34
Güneş Ay ilişkisi

Olumlu İlişki

Nazik, anlayışlı, olumlu, olgun, kibar ve bağlı birisiniz. Tutkulusunuz. Aynı zamanda çok yükselebilecek yeteneklere sahipsiniz. Kişiliğinize uygun, maddesel olanakları iyi bir iş bulmak sizin için pek zor değil. Uyumlu bir aile yaşantınız var ve bunu sürdürmeye çalışıyorsunuz.

Şanslı bir insansınız; sorumluluklarınız iyi biliyorsunuz. Sonunda başarıya ulaşacak, varlıklı bir kişi olacaksınız. Varlıklı ve kuvvetli kişilerden yardım görecek, miras yoluyla da kazanç sağlayacaksınız.

Erkekseniz düşünceli, asil biri ile evleneceksiniz. Bilincinizle ?uur altınız arasında iyi bir iletişim ver. Bu bağlantı ikisinin çatışmasını önlüyor. Dingin ve bilinçlisiniz. Tutkulardan uzak, yetinmesini bilen bir kişisiniz, çünkü sosyal hareketler ve iş yaşantısının yarışmalı gürültüsü yerine, barış ve huzur dolu bir yaşamı yeğ tutuyorsunuz. Bu özelliğiniz çok etkinse arkadaşlarınız tarafından kullanılabilir.

Güneş'le Ay kavuşum durumundaysa tek yönlü, alışkanlıklarınıza sıkı sıkıya bağlı bir kişi olabilirsiniz. Bu yüzden dar görüşlü ve ahenk yeteneği az bir görünümünüz olur. Genellikle Merkür ve Venüs de Güneş ile aynı burçta olduğu için dengesizlik doğurabilir. Bu kavuşum hangi burçta oluyorsa, çok etkili olacağından o burca hususi bir alaka göstermelidir.

Güneş Ay ilişkisi

Olumsuz İlişki

Akılsızca tehlikeli göze alacak kadar tutkulu ve spekülasyona düşkünsünüz. Hiç paranız olamıyor çünkü elinize biraz nakit geçse har vurup harman savuruyorsunuz. Paranız geldiği gibi gidiyor. İş değiştirmekte zoduk çekiyorsunuz. Birbirini tutmayan davranışlar içindesiniz.

Duygularınızı anlatmak size zor geliyor. Duygulu bir insansınız ama kendinize çok güvenmeniz yüzünden düş kırıklığına uğruyorsunuz. Kadınlar ve çocuklar sizi güç durumda bırakabilirler.

Spekülasyondan oldukça aka ziyan görebilirsiniz. Bu nedenle uzun süreli a??rba?l? hastalıklara yakalanabilirsiniz. Grip ve soğuk algınlığına zaten basit yakalarsınız. Kendi kişiliğinizle a??rba?l? çatışmalarınız olabilir.

Genellikle temelde "yanlış birşey" vardır. Belki ilgilenmediğiniz bir i? seçer ya da ana babanız ve çocuklarınızla köklü, derin anlaşmazlıklara düşebilirsiniz. Herşey yolunda olsa bile en azından kuşak ayrılığından kaynaklanan çok etkili anlaşmazlıklar doğabilir. Küstahça gururunuz sizi çekilmez bir kişi durumuna getirebilir.