PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bunun adı nedir?

Nusret
09.Ocak.2019, 00:05
Kuzenım beni sevgilisinin arkadaşı ile tanıştırdı. Birlikte cok güzel vakıt gecırdık 3kere buluştuk en son buluşmamız bizim yazlıkta idi. Aramızda romantik hiçbir şey geçmedi gayet a??rba?l? ve tam istediğim bir ilişki tarzı idi. Her dediğime gülüyor içten tavırlar sergiliyordu. Başbaşa sahile indik dondurma yedik yürüyüş yaptık ona çiçek aldım. İlk başta istemesede sonra elinden düşürmedi.. Daha sonra art dönerken eve gitmek istemedi hep birlikte a? yıyelım dedi. Onada eyvallah dedik tekrar herşey cok güzeldi.. buraya kadar hiçbir sıkıntı yok ama daha sonra kendisi bana hiçbir şekilde havadis, bilgi, sal?k yollamadı, veya sosyal medyadan ulaşmadı sebebini merak ediyorum, beni beğenmedi mi? yoksa kendini ağırdan mı satıyor?, Daha once bu bahsettiğim kişiyi birçok kişiyle tanıştırmışlar ve hıcbırını ıstememıs terslemiş, cok duzgun bi kız oldugunu dusunuyorum.. kuzenımın sevgilisinin dediğine göre normalde sahile bile gelmesi onu cok sasırtmış boyle bısey asla yapmazdı dıyor . Şuan için vaziyet boyle bır havadis, bilgi, sal?k gelırse burada paylaşırım.. Bende kendisini hiçbir şekilde takip etmiyorum, havadis, bilgi, sal?k yollamıyorum hafta içi bir buluşma daha olacak sanırım zamana bırakıyorum okudugunuz için cok teşekkur ederim saygılar ve sevgilerle.. yorumlarını beklıyorum