PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Online Flört Nedir? Nasıl Yapılır? Nasıl Başarılı Olunur?

Nusret
09.Ocak.2019, 00:05
İNSANLARIN ™' U ONLINE FLÖRTTE NEDEN BAŞARISIZ OLUYOR?

Bunun iki nedeni var:

1. İyi bir profilin önemini bilmiyorlar: Profilin senin karakterini birebir olarak yansıtır. Online flörtte sen profilinsindir. Ve ne yazık ki çoğu kişinin profiline bakıldığında kendilerini ne kadar yanlış tanıttıklarına her gün şahit oluyorum.

2. Herkesin yaptığını aynen yapıyorlar: Ve bu da çekiciliği öldüren bir şey. Halbuki en başta bilmemiz gereken şeyin çekici bir şekilde farklı olmak olduğunu ve bunu nasıl yansıtacaklarını bilmiyorlar.

NEDEN ONLINE FLÖRT?

1. Sosyal ağ ve online flört siteleri dünyanın en sosyal yerleridir.

2. Sadece Facebook' un dünya da 700 milyon kullanıcısı olduğunu ve en çok kullanıcı sayısına sahip ülkenin Türkiye olduğunu biliyor muydun?

3. Online Flörtte reddedilme korkusu diye bir şey yoktur

4. Önceden öğrendiğin teknikleri ve rutinleri deneyebileceğin en pratik ve zahmetsiz yerin online flört ve sosyal ağ siteleri olduğunu biliyor muydun?

5. Peki ya kişisel bilgilerini paylaşmadığın sürece gerçek hayattan daha güvenli olabileceğini?

İŞTE İNSANLARIN ™' UNUN ONLINE FLÖRTTE BAŞARISIZ OLMASININ NEDENİ...

Ve En Çekici ve Kaliteli İnsanları Kendine Mıknatıs Gibi Çekmeni Sağlayacak, Bütün Bir Hayatın Boyunca Kullanacağın 50' den çok Örnek ve Teknik ve Çok Daha Fazlası

Merhaba, ben Ricci

Hayatımın son 15 yılını çekici iletişim ve iletişim psikolojisi üzerine 150' den çok kitap ve semineri neredeyse ezberleyerek ve yüzlerce insanla tanışarak ve bu konuda yardımımı isteyen yüzlerce insana birebir eğitimler vererek geçirdim.

Sana bir sorum olacak.

Sence online flörtte başarılı olmak olas? mü?

Bence mümkünden öte, gerekli...

Hayatım boyunca online flörtte başarılı olan bir çok insan tanıdım.

- Bir arkadaşım neredeyse hiç evden çıkmaz ama flört ve sosyal ağ sitelerinde tanıştığı en az 3 farklı kızla her hafta randevulaşıyor.

- Kız arkadaşlarımdan biri ise facebooktaki arkadaşlarının arkadaşlarıyla tanışarak çok kaliteli insanlarla tanıştığını ve çoğu vakit çıkma teklifleri aldığını söylüyor. (Profilini düzenlememiz işe yaradı sanırım )

- İstanbuldaki bir öğrencim, sadece ona anlattığım bir tanışma cümlesiyle 4 aydır tanışmaya çalıştığı bir kızla artık uzun bir ilişki yaşama evresinde olduğunu söylüyor.

- Bir başkası, 2 yıllık sevgilisiyle sosyal ağ sitesiyle tanıştığını,

- Rizeli başka bir arkadaşım online flört yoluyla tanıştığı kızla evlendiğini söylüyor.

Ve online flörtte başarılı olduğunu bildiğim onlarca insan tanıyorum şu an.

BU BAŞARILI İNSANLARA ANLATMADIĞIM 100' DEN FAZLA SIRRI BU EKİTAPTA SENİNLE PAYLAŞIYORUM

SENCE İNSANLARIN ™' U ONLINE FLÖRTTE NEDEN BAŞARISIZ OLUYOR?

Bunun iki nedeni var:

1. İyi bir profilin önemini bilmiyorlar: Profilin senin karakterini birebir olarak yansıtır. Online flörtte sen profilinsindir. Ve ne yazık ki çoğu kişinin profiline bakıldığında kendilerini ne kadar yanlış tanıttıklarına her gün şahit oluyorum.

2. Herkesin yaptığını aynen yapıyorlar: Ve bu da çekiciliği öldüren bir şey. Halbuki en başta bilmemiz gereken şeyin çekici bir şekilde farklı olmak olduğunu ve bunu nasıl yansıtacaklarını bilmiyorlar.

BU EKİTAPTA YAZILI OLAN HER ÖRNEK EN AZ 40 KERE DENENMİŞTİR. HER EKİTABIMDA OLDUĞU GİBİ YİNE EN İYİNİN İYİSİNİ PAYLAŞTIM.

NEDEN ONLINE FLÖRT?

1. Sosyal ağ ve online flört siteleri dünyanın en sosyal yerleridir.

2. Sadece Facebook' un dünya da 700 milyon kullanıcısı olduğunu ve en çok kullanıcı sayısına sahip ülkenin Türkiye olduğunu biliyor muydun?

3. Online Flörtte reddedilme korkusu diye bir şey yoktur

4. Önceden öğrendiğin teknikleri ve rutinleri deneyebileceğin en pratik ve zahmetsiz yerin online flört ve sosyal ağ siteleri olduğunu biliyor muydun?

5. Peki ya kişisel bilgilerini paylaşmadığın sürece gerçek hayattan daha güvenli olabileceğini?

SANA SOSYAL AĞ SİTELERİNE NASIL HÜKMEDEBİLECEĞİNİ BİREBİR ÖRNEKLERLE ANLATACAĞIM

Bu ekitapta anlattıklarımı facebook, myspace, siberalem gibi her hangi bir sosyal ağ ve arkadaşlık sitesinde rahatlıkla uygulayabilirsin.

İŞTE BU EKİTABIN İÇİNDE BULACAĞIN BİR KAÇ ŞEY

Çekici ve kaliteli insanları sana mıknatıs gibi çekecek ve seni diğerlerinden farklı kılacak fotoğrafları nasıl çekebileceğin hakkında en iyi teknikleri,

Neredeyse herkesin mesajlaşırken yaptığı ve bir daha yan?t yazılmamasına sebep olan 10 kritik hata - bunlardan birini şu an yapıyor olabilirsin!

Online profilin de, insanların seni merak etmesini sağlayacak ÇEKİCİ ve GİZEMLİ şeyler yazmanın adım adım sistemini,

Online flörtte (ve gerçek hayatta) reddedilmeyi önlemenin en iyi yöntemlerini,

Birinin seni sebep test ettiği - ve bu testleri nasıl geçebileceğinin garantili yollarını,

Messenger' da çekiciliğini nasıl yansıtabileceğini ve birinin telefonunu derhal almanın 7 anahtarını,

Hoşlandığın kişiyi kendine telefonda nasıl bağlayabileceğini ve merak içinde seni yine nasıl aratabileceğini,

Online ve gerçek hayatta ANINDA çekicilik oluşturmanı sağlayacak BUGÜN uygulamaya başlayabileceğin 9 teknik,

Müthiş bir yan?t yazma oranı yakalayacağın 30 dan çok "kopyala-yapıştır" cümle,

BU EKİTAPTAN: Online Flörtte açılışlarda bu iki teknikten birisini kullanmak attığımız açılış mesajlarının okunma oranını •, yaptığımız açılışa yan?t yazılması oranını y a kadar çıkartıyor. Ve denediğim hiç bir teknik bu oranların yakınına bile yaklaşamadı.

Telefonda ona TAM OLARAK nasıl hitap etmen gerektiği,

Profiline onlarca çekici insanın yorum yazmasını sağlayarak "önceden seçilmiş" olmanın ve kazananlardan olduğunu göstermenin hilesi, (sadece bu bile ekitabı edinmeye değer)

Telefonunu aldıktan sonra ne yapman gerek? Konuşma korkusunu yenmeyi ve neler söylemen gerektiğini sözcük sözcük öğreneceksin,