PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hiç Değişmeyeceğim

Asi
08.Ocak.2019, 23:15
Unutamadığım - Kırgınlığım ..

Uykusuzluğum , halsizliğimsin her gecemde . Düşündükçe hafızamda canlanan bedenin gözlerimi kapattığımda sığmıyor artık bedenime, kalbime.
Hep büyüyorsun içimde , her sabah çoğaldığını hissediyorum hücrelerimde .
Sanki , sanki bana hususi bir ilaçmışsın gibi , Dolaşıyorsun tenimde . Duyuyorum kan akışımı , yürek atışımı durduruyorsun hatta bazı gecelerde.
Bazen aklıma geliyor gözlerin .
Bazen mi?
Hayır aslında, her sabah uyandığımda sanki gözlerine açıyorum gözlerimi . O gözler , benim olan herşey , bana dair olan herşey hala benim mi diye düşündüğümde , benim diyorum - O benim diyorum kendi kendime .
Hala sıcaksın sanki . Seni son bıraktığım , son öptüğüm , son sarıldığım yer daha dünde kalmış gibi . Aradan aylar yıllar geçmemiş gibi . Sanki daha dün görmüşüm seni , sanki hiç bitmemişsin - sanki hep benimmişsin gibi .
Ve şimdi vazgeçemediğim koyuyorum ismini , vazgeçilmezimm - en değerlim .
Başımın üzerindeki yerin hep aynı yerde . Sen kalbimde , sen aklımda . Sen her baktığım yerdesin tekrar .
Sensiz geçirdiğim hergünde açılan yaralarım oluk oluk kanıyor şimdi sana .
Kapanmayan bir boşluk . . Hiç kapanmayacakmış gibi , bir daha göremeyecekmişim , son nefesimi sensiz verecekmişim gibi .
Gelmedğin hergüne lanet okuyorum şimdi . Eskiden seni okurdum oysaki , yazardım zihnime hücrelerini herbir zerreni , tek tek özenle hücrelerime yazardım .
Şimdi gel ve bak sadece kendine benim gözlerimle .
Ne kadarda güzelsin ve bi o kadarda benim .
Seni seviyorum , inan değerin birkez bile düşmedi gözlerimden . Seni benim kalbimden çıkaracak kişi ise henüz doğmadı annesinden . Asla doğmayacak merak etme sen .
Ve sen ; asla çıkmayacaksın aklımdan .
Hala , hala aynıyım ben .
Hala şarkılar senin adını fısıldar kulağıma , Hala baktığım her yer senin gözlerin olur .
Ben hiç değişmeyeceğim sevgilim ,
Toprak olduğum güne kadar herşeyim senin . . .
Sen ise sadece benimm . . .